Nákupní košík

0 item 0,00 Kč

My Cart -

0 item
Kategorie

reklamní předměty

Designové reklamní propiskyTentokrát reklamní propisky s nápaditým designem

(nerozdávat ty, co mají všichni ostatní ...?)

Při výběru reklamních předmětů je častý dotaz: „Jaké jsou nové trendy, co je nového?. Nabídněte nám něco, co jsme ještě neměli.“

Odpověď přináší nové designy reklamních propisek.

První z modelů s netradičním designem je propiska SINAY s efektem rozpraskaného povrchu. Fotografie je pěkná, bohužel však nezprostředkuje nápaditou výjimečnost skutečně plastického povrchu, příjemného na dotek. Pro reklamní potisk je určen dostatečně prostorný klip, vhodný pro tisk tamponový i plnobarevný.

 

Případně na svou firmu efektivně upozorníte reklamní propiskou PANGO. Tělo je tvořeno skutečně plastickým designem inspirovaným šupinami připomínajícími luskouna.

Toto roztomilé zvířátko sice žije v Africe a Asii, ale český zákazník si je zcela jistě oblíbí. Další novinkou je tělo propisky vyrobené ze 60% pšeničnou slámou. Tedy pokud se Vaše firma hlásí ke hnutí za recyklaci a trvale udržitelný rozvoj, komunikujte toto přesvědčení i svým reklamním předmětem: reklamní propiska MALA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Dotyky přírody

Vyberte si reklamní propisky z přírodních materiálů a šetřete tak životní prostředí.

 

Reklamní předměty jsou velmi často vyráběny z plastů a přitom pozorujeme celosvětový důraz a zájem o výrobu z přírodních a recyklovaných materiálů.

Proto dodáváme nejen dřevěné barevné pastelky, ale i plnohodnotné psací potřeby s potiskem s tělem z korku.

Benefitem je bezesporu i velmi příjemný úchop: doslova se dotýkáte přírody. Jednou z mnoha je například propiska Montado - obrázek v katalogu ZDE: 

 

reklamní propisky s korkovým tělem

 

 

 

Skutečného dřeva se dotknete i na tužce s tělem z bambusu.

Její uplatnění mezi reklamními předměty zajišťují barevné doplňky,

které doplní vás reklamní potisk. Vhodnou metodou brandingu bude laserové gravírování, které dá vyniknout struktuře dřeva.

Prohlédněte si Rio Bamboo:

 

 Dřevěné reklamní propisky